Galerie gier Pegasus/Famiclone

Terms and conditions
Administratorzy Galerie gier Pegasus/Famiclone will będą próbować jak najszybciej usunąć lub edytować wszelkie ogólnie budzące zastrzeżenia materiały. Dlatego potwierdzasz, że wszystkie posty zamieszczone na tej stronie wyrażają poglądy i opinie autora, a nie administratorów ani webmasterów (z wyjątkiem postów tych osób) i dlatego nie ponosimy odpowiedzialności. .

Zgadzasz się nie publikować żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, grożących, zorientowanych seksualnie lub jakichkolwiek innych materiałów, które mogą naruszać obowiązujące prawo. Zgadzasz się, że webmaster, administrator i moderatorzy Galerie gier Pegasus/Famiclone mają prawo do usuwania lub edytowania dowolnych treści w dowolnym momencie, jeśli uznają to za stosowne. Jako użytkownik zgadzasz się, aby wszelkie informacje podane powyżej były przechowywane w bazie danych. Chociaż informacje te nie zostaną ujawnione żadnej stronie trzeciej bez Twojej zgody, webmaster i administrator nie mogą ponosić odpowiedzialności za jakąkolwiek próbę włamania, która może prowadzić do naruszenia bezpieczeństwa danych. .

Ta strona używa plików cookie do przechowywania informacji na Twoim komputerze lokalnym. Te pliki cookie służą wyłącznie do poprawy przyjemności oglądania. Adres e-mail służy wyłącznie do potwierdzenia danych rejestracyjnych i hasła.

Klikając „Zgadzam się” poniżej, wyrażasz zgodę na przestrzeganie tych warunków.